STUPNĚ FURIOKU

15. října 2006 v 17:19 | .......... |  Kral šamanů

STUPNĚ FURIOKU

Aby šaman mohl postupovat do turnaje, musí ovládnout své furioku. Furiok je síla šamana, kterou může využít, aby mohl udržet ducha v jakémkoliv předmětu (př. meč, kwan-dao, nootebook, koště...). Pokud se furioku vyčerpá, duchovní ochrana mizí, protože se při každém zlomení duchovní síly, nebo když jí použije při boji se furioku zmenšuje. Šaman, který jako první vyčerpá furioku, prohrává. Šamanský souboj má 6 stupňů + 1 speciál.
  1. ŠAMANSKÁ JEDNOTA - šaman se sjednotí se svým strážným duchem, při své potřebě se může sjednotit i s jiným strážným duchem (např. při pomoci...)
  2. DUCHOVNÍ SPOJENÍ - spojení ducha s hmotným předmětem.
  3. VYŠŠÍ DUCHONÍ SPOJENÍ - duch v hmotném předmětu má větší sílu a může i mluvit.
  4. GREAT SPIRIT - duch se strašně moc zvětší a bojuje jako živý.
  5. DVOJTÉ MÉDIUM - šaman vtělí ducha do dvou hmotných předmětů (meč a starožitnost). Duch lépe využívá svou sílu. Dělá se to když je hodně furioku a nestačil by na něj jeden předmět. Je to pohodlnější :)
  6. ZMENŠENÉ MÉDIUM - podobné jako dvojité médium, ale menší. I přes svůj vzhled má větší sílu.Šaman využívá stejné množství furioku, ale je v menším předmětu, tím se lépe koncentruje.
  7. SÍLA PŘÁTEL(SPECIÁL) - stačí věřit v jediného člověka a poslat mu naději (v seriálu to začal Lenny, když Yoh bojoval ze Zekem)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 will vandomova will vandomova | E-mail | 14. ledna 2007 v 18:01 | Reagovat

muzu se stat samanem.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.